ART / Lithographs / Giclée 13984010
nr 1398 4010
GICLÉE
Veronica Sofie, 'Lights'. Signed, numbered 19/40, unframed, 38x28 cm,
Gicléetryck, Veronica Sofie, "Lights". Signerad, numrerad 19/40, oramat löst blad, 38x28 cm
SEK 100
Monday May 24 2021
at 20:35:16
24/5 20:13:11